Sprzedaż Mieszkań Warszawa Grochów

Prezentujemy Mieszkanie do sprzedania w Dzielnicy Praga Północ na osiedlu Olszynka Grochowska

39 m2 cena 290.000 tys. zł + garaż 25.000 tys. zł

farmusek @ poczta.onet.pl

 

tel. 605-22-22-91

 

 

Sprzedawane Mieszkanie

 

Lokalizacja

 

Pokój

 

Sypialnia

 

Kuchnia

 

Łazienka

 

Przedpokój

 

Budynek

 

 

Pokój

Adscita statices

Fot. 1. Sprzedaż Mieszkań. Widok ogólny od strony wejścia z przedpokoju.

 

Pokój dzienny o pow. 13,7 m2 z zachodnim oknem, przez które w godzinach popołudniowych wpada bezpośrednio światło słoneczne. W pokoju położone panele podłogowe, stała zabudowa (szafa), w ścianach pięć podwójnych gniazdek elektrycznych, dwa wejścia antenowe telewizji kablowej (na lewo od okna oraz na prawo od wejścia z przedpokoju), cztery gniazdka telefoniczne na lewo i na prawo od drzwi do sypialni oraz na prawo od wejścia z przedpokoju, ostatnie przy zabudowie.. Nowe okno, nowy kaloryfer pod parapetem okna, nowa szyna zasłonowa nad oknem.

 

 
 

Adscita staticesfot.2. Sprzedaż Mieszkań. Widok w stronę sypialni, wpadające światło słoneczne z kierunku południowo-zachodniego oświetla bezpośrednio pokój oraz sypialnie przy otwartych drzwiach.

 
   

Adscita statices

 

fot. 3. Mieszkanie na sprzedaż. Widok okna oraz drzwi do sypialni. (nad podłogą po lewej stronie drzwi gniazdko elektryczne z uziemieniem, obok niewidoczne gniazdko telefoniczne - pozwala to na ustawienie pod oknem biurka, przy ścianie przejście dla przewodów teleinformatycznych pozwalające przeprowadzić linię do sypialni.

 
  mieszkanie na sprzedaż warszawa  
 

fot. 4. Mieszkanie na sprzedaż. Widok na południową ścianę pokoju, oraz okno. Za zasłoną  gniazdko anteny telewizyjnej (kablówki Aster City), kinkiet włączany małym pstryczkiem w ścianie przy kanapie, dwa podwójne gniazdka elektryczne, pod gniazdkiem obok lampy, przy podłodze gniazdko telefoniczne.

 
  mieszkania na sprzedaż w Warszawie  
 

fot. 5. Mieszkanie na sprzedaż. Widok na przedpokój. Za szafką za telewizorem podwójne gniazdko elektryczne, antenowe TV, oraz telefoniczne, w przedpokoju drzwi wejściowe do sprzedawanego mieszkania, nowe drzwi stalowe, w przedpokoju na podłodze położona terrakota. Po prawej stronie zabudowa szafy o głębokości 60cm od podłogi po sufit.

 
  mieszkania na sprzedaż w Warszawie  
 

fot. 6. Mieszkanie na sprzedaż. Widok z drzwi do sypialni na zabudowę - szafę.

 
  mieszkania na sprzedaż w Warszawie  
 

fot. 7. Mieszkanie na sprzedaż. Widok na ścianę działową pomiędzy pokojem a sypialnią. Za komputerem przy podłodze podwójne gniazdko elektryczne oraz gniazdko teleinformatyczne. Dodatkowe gniazdko elektryczne przy szafie.

 
  mieszkania na sprzedaż w Warszawie  
fot. 8. Mieszkanie na sprzedaż. Widok na drzwi do sypialni i okno balkonowe, w sypialni na podłodze wykładzina podłogowa.
mieszkania na sprzedaż w Warszawie
 

fot. 9. Od godziny 14 do mieszkania od południowego-zachodu oraz zachodu bezpośrednio operuje światło słoneczne, wpadając przez drzwi także do mniejszego pokoju.

 

 

 

 

 

Sprzedaż mieszkań - mieszkanie Warszawa - dwupokojowe - na Grochowie - nieruchomości -

sprzedaż mieszkań w Warszawie